Záhrada je miesto pre hobby, relax aj rodinné aktivity. Úžitková či zážitková, aby mohla poskytnúť to, čo od nej očakávate, musí aj ona dostať to, čo potrebuje pre svoje fungovanie. Prírodné materiály, aj moderné náhrady, s nádychom prírody pre súkromné i verejné záhrady, od podlahy po dekorácie, spríjemnia pobyt v akejkoľvek záhrade. Vyberte si zo širokej palety kvalitného sortimentu a povoľte uzdu svojej fantázii pri zriaďovaní vašej vysnívanej záhrady.

Zámková dlažba,
vonkajšia architektúra
a plotové prvky

Tužite po vysnívanej záhrade plnej zelene, rôznych muríkov, kaskád a kvetov? Potom ste na správnom mieste! U nás najdete všetko čo Vaša záhrada potrebuje, cez plotové prvky, záhradné dlaždice alebo zámkovú dlažbu. Toto všetko si možete vybrať z nespočetného množstva farieb, štruktúr, hrúbok a tvarov.

Prírodný a umelý kameň

Devíza prírody na dosah.Kameň vďaka svojim vlastnostiam ponúka širokospektrálne využitie v exteriéri aj interiéri. Paleta odtieňov, povrchov, tvarov a veľkostí mu pomáha vyniknúť všade, kam ho osadíte. Ako plochu,solitér alebo doplnok. Či siahnete po pravom prírodnom alebo umelom kameni, dizajnový výsledok máte zaručený a zaostávať nebudú ani pragmatické charakteristiky.

Tehlový a betónový obklad

Štýlové povrchy pre osobitosť priestoru a jedinečnú atmosféru. Špeciálna hlina pri vysokej teplote vypaľovania získava výnimočné vlastnosti, ktoré oceníte za
každých okolností, v každom prostredí a zároveň dlhodobo. Okrem rôznych rozmerov a farieb, tvarov a povrchov, prírodného či rustikálneho vzhľadu, prichádza do úvahy aj rôznorodé využitie v interiéri či v exteriéri. Lícová tehla zďaleka nie je len o kráse a estetike, hoci túto vlastnosť vnímame ako primárnu.

Okrasné štrky, kamene
a umelý trávnik

Ošetriť, ochrániť a dodať ten správny glanc. Aj na to slúžia základné farby a vrchné emaily na kov a ochranné nátery, farby a laky na drevo. Aby sa ich korózia či škodcovia nedotkli, zato pohľady okoloidúcich na nich spočívali nielen teraz, ale v dlhodobom horizonte.

Imitácia dreva

Novinkou tohtoročnej sezóny je ucelený systém, ktorého súčasťou sú dlažby, palisády, trávnikové lemy, žľab do dlažby, schody a kvetináče. Všetky tieto betónové prvky majú jednotný reliéf v podobe imitácie drevenej dosky. Dlažba je vyrábaná v niekoľkých ďalších reliéfoch – kôra, pražec a trám, ktoré možno tiež kombinovať s týmto systémom.

Pletivá, ploty a bránky

Plot je účelný a dizajnovým doplnkom každého objektu a pri výbere vhodnej plotovej brány by sme sa mali riadiť podobnými kritériami. Kým pri rodinných domoch hrá dôležitú rolu celkový súlad brány s plotom, firemné a hospodárske areály kladú veľký dôraz na účelnosť a praktickosť.

Gabiónove koše a ploty

V súčasnej architektúre nachádzajú čoraz častejšie uplatnenie gabionové systémy. Či už ide o gabiónové ploty, kvetináče alebo koše. Vyplnené sú najčastejšie kamenivom. Tieto konštrukcie vo viacerých ohľadoch predbehli kamenné betónové konštrukcie. Majú veľké využitie v záhradnej architektúre, predovšetkým pre široké možnosti terénnych a dekoratívnych úprav a nenáročnosť na udržiavanie.

Odvodňovacie systémy,
žlaby, vpuste a poklopy

Kamenné koberce

Symbióza kameňa a živice pre spojenie s prírodou.Pochváľte sa v exteriéri, prekvapte v interiéri. Kamenný koberec poslúži v akomkoľvek priestore, na
novom i starom povrchu. Rôzne tvary, veľkosti, druhy a farebnosť, ako aj skvelé charakterové vlastnosti, ako vysoká pevnosť, odolnosť, vodopriepustnosť či farebná stálosť predurčujú kamenné koberce na pokládky všade, kde si chcete vychutnať prírodu bližšie k Vám.

Kamenné tapety

Prírodná flexibilita nadovšetko. Všade, kde sa klasický obklad nedostane, no predsa by ste ho tam radi mali kus prírody so zachovanou štruktúrou prenesený na ohybných rolkách s možnosťou aplikácie na ľubovoľný materiál. Je moderným riešením klasických obkladov na rôznych miestach a tvaroch.