Farby vnášajú do našich životov energiu. Dokážu priestor nielen oživiť, ale aj dotvoriť. Ich prítomnosť umožní zmeniť pohľad na skutočnosť a dodať jej úplne iný rozmer. Spolu s vyjadrením osobnosti a osobitosti človeka, ktorý ich volil. Ako si ich natónujete, je len na Vás. Z našich vzorkovníkov Vám namiešame približne 10 000 odtieňov, zďaleka nielen sivej.

Interiérové farby

Estetické vplyvy, ochranná funkcia, psychologický efekt či energetická účinnosť. Aj to dokážu správne navolené farby vo Vašom interiéri. Bývajte a pracujte v príjemnom prostredí. Zvýšte si pohodlie a zároveň aj efektivitu. S početnými odtieňmi farieb namiešanými podľa Vašich predstáv je to zábava.

Exteriérové farby

Dlhodobo stále, poveternostne odolné a energeticky povzbudzujúce. Kvalitné farby do exteriéru môžu zdobiť aj Váš dom. Fasádne farby určené na drsné i hladké povrchy, s požadovanými chemicko-fyzikálnymi vlastnosťami, dodajú architektúre stavby, ulice i celej štvrte ten správny look.

Dekoratívne
techniky

Originálne, pútavé a každopádne iné. Oživte vzhľad Vašej fasád, či interiéru netradičným spôsobom a dodajte mu nový rozmer. Moderné technológie, pracovné postupy a materiály umožňujú viac ako meniť farbu či jej odtieň. Zmeňte optiku a dekorujte pocitovo.

Farby a ochranné
nátery na kov a drevo

Ošetriť, ochrániť a dodať ten správny glanc. Aj na to slúžia základné farby a vrchné emaily na kov a ochranné nátery, farby a laky na drevo. Aby sa ich korózia či škodcovia nedotkli, zato pohľady okoloidúcich na nich spočívali nielen teraz, ale v dlhodobom horizonte.

Autoprogram
a spreje

Zrenovovať, zreparovať alebo jednoducho zmeniť look? Pokiaľ Vaše auto potrebuje update, nastavíme mu farebný autoprogram na mieru. Menšia nehoda, oprava farby či ošetrenie povrchového náteru nie je príčinou výmeny Vášho obľúbeného vozu. Možno na úvod postačí vyfarbiť ho inak.

Príslušenstvo

Aby bolo farbenie bezproblémové. Siahnite po praktických pomôckach, ktoré Vám pribalíme spolu s farbami. Náradie a doplnky pre farby, laky a súvisiace činnosti dostanete pod jednou strechou. Opravíte, obalíte, ofarbíte, ochránite… maliarske náradie v plnom rozsahu žiadajte spolu s farbami.