ORVA INTERIÉR vznikol v nádväznosti na už existujúcu predajňu farieb, stavebnín a záhradného sortimentu. Ideou je poskytnúť zakáznikovi komplexnú službu od vytvorenia návrhu, až po jeho kompletné zrealizovanie, vrátane zariadenia interiéru.

Stavebniny, záhradné centrum a interiérové štúdio sú úzko prepojené, preto dokážeme Vaše bývanie kompletne zabezpečiť na jednom mieste. Našou filozofiou je tiež poskytnúť zákazníkovi ten najlepší servis za prijateľnú cenu, príďte sa presvedčiť a vybrať si z našej širokej ponuky tapiet, podláh, dverí a doplnkov.

Ako pracujeme?

Komplexné služby v oblasti interiérového poradenstva a následne aj realizácie oceníte nielen keď neviete, ako na to, ale aj keď nemáte čas na sebarealizáciu či prehľad na trhu.

Tapety

Moderné, štýlové aj praktické. Tapety na stenu patria medzi jedny z prvkov, ktoré opätovne zažívajú svoj boom v interiérovom designe. Pritom nie sú žiadnym nováčikom. Tapety majú dlhú históriu, žiadanú súčasnosť a sľubnú budúcnosť. Možno preto, že ich úlohou nie je len pôsobiť na city, hoci to majú zvládnuté dokonale.

Podlahy

Začnite od podlahy. A postupujte vyššie.
Laminátové, vinylové, drevené podlahy. Každá dokáže podporiť, vyzdvihnúť a vytvoriť správnu atmosféru. Pri každej však začnite od základov a zvážte nevyhnutné detaily. Do malého alebo veľkého priestoru, do súkromného alebo verejného interiéru, do vlhkej prevádzky? K domácemu miláčikovi, k otvorenému krbu, pod podlahové kúrenie…? Nezúfajte, radi nájdeme optimálne riešenie.

Doplnky

Príjemná atmosféra i nádych jedinečnosti.
Dizajnové doplnky do súkromného či pracovného interiéru dodajú každému priestoru ten správny šmrnc. Najmodernejšie trendy i funkčné dekorácie či solitéry v správnom prevedení a kombinácii namodelujeme presne pre váš priestor. Nechajte sa usmerniť, nedovolíme vám stratiť sa.