Užívajte si váš dom od položenia základového kameňa. Stavebniny od A do Z vyberajte na jednom mieste, hrubú stavbu realizujte z kvalitných materiálov a pokračujte v rovnakom štýle. Pribalíme aj odborné odporúčania, rady a tipy overené dlhoročnými skúsenosťami. Mať prehľad v najmodernejších aktuálnych stavebných materiáloch, odborných postupoch či nadväzujúcich činnostiach nie je jednoduché. Inšpirujte sa u odborníkov a stavajte s prehľadom.

Hrubá stavba

Moderné riešenia pre náročné požiadavky. Od murovacieho materiálu, cez betónové výrobky, spojivá, betonársku oceľ, drenáže a odvodnenia, komínové systémy a základové izolácie u nás nájdete všetok potrebný tovar na budovanie kvalitnej hrubej stavby. Komplexný sortiment produktov pod jednou strechou vám celý proces zjednoduší. Sústreďte sa na detaily a dôverujte odborníkom a stavajte

Suchá výstavba

Cieľom suchej výstavby je urýchliť stavebné postupy a zároveň poskytnúť komplexné riešenia pre výstavbu, prestavbu alebo renováciu. Šetrite čas, náklady, ale aj závislosť na počasí. Sadrokartónové a stavebné dosky, profily, tepelné izolácie, tmely, ale aj príslušenstvo (spojky, hmoždiny, závesy, lišty, pásky…) v plnej výbave odporúčame a dodáme.

Tepelné izolácie

Je známych mnoho typov izolácií nielen z hľadiska funkcie a použitia, ale tiež materiálov a ich štruktúry. V našej ponuke nájdete kompletné portfólio tepelných izolácií. Tepelné izolácie vnútorných priečok, podláh, základového sokla,  šikmej alebo plochej strechy.

Zatepľovacie systémy

Úspora energií, komfortnejšia klíma, ochrana konštrukcie. Aj to sú funkcie zateplenia budov. Zatepľovanie nie je len o úspore energií, teple v zime či príjemnom chládku počas letných horúčav. Odborne zrealizované zateplenie dokáže vyriešiť viaceré nedostatky naraz. Okrem vhodnej klímy v novom i starom sa stará aj o konštrukčnú ochranu budovy, pričom zároveň vylepšuje jej finálny vzhľad.

Hydroizolácie

Ich náplň práce je  zabrániť prieniku vody do Vašej stavebnej konštrukcie a ďalej do vnútorných priestorov stavby. Ak je hydroizolácia naozaj na vysokej úrovni, zvládne zabrániť akémukoľvek presahu vody. Prezrite si našu ponuku hydroizolácií, hydroizolačných fólií a príslušenstva.

Tehlový a betónový obklad

Štýlové povrchy pre osobitosť priestoru a jedinečnú atmosféru. Špeciálna hlina pri vysokej teplote vypaľovania získava výnimočné vlastnosti, ktoré oceníte za
každých okolností, v každom prostredí a zároveň dlhodobo. Okrem rôznych rozmerov a farieb, tvarov a povrchov, prírodného či rustikálneho vzhľadu, prichádza do úvahy aj rôznorodé využitie v interiéri, či v exteriéri. Lícová tehla zďaleka nie je len o kráse a estetike, hoci túto vlastnosť vnímame ako primárnu.

Prírodný a umelý kameň

Devíza prírody na dosah.Kameň vďaka svojim vlastnostiam ponúka širokospektrálne využitie v exteriéri aj interiéri. Paleta odtieňov, povrchov, tvarov a veľkostí mu pomáha vyniknúť všade, kam ho osadíte. Ako plochu,solitér alebo doplnok. Či siahnete po pravom prírodnom alebo umelom kameni, dizajnový výsledok máte zaručený a zaostávať nebudú ani pragmatické charakteristiky.

Komínové systémy

Komínové systémy majú na trhu dlhoročné zázemie a patria k najžiadanejším produktom. S dôrazom kladeným na kvalitu použitých materiálov, presnosťou výroby a v neposlednom rade svojou jednoduchou montážou.

Náradie a doplnky

Štetce, pásky, kelne, fólie, vrtáky a omnoho viac. Jednoducho všetko čo správny majster potrebuje k svojej práci.