Back

Antikorózna farba priamo na hrdzu Alkyton kladivkový 750 ml

18,31 s DPH

Antikorózna farba priamo na hrdzu Alkyton Kladivkový je antikorózna farba s obsahom antikoróznych pigmentov, ktorá sa dá natierať priamo na zhrdzavený povrch. Farbu Alkyton je možné natierať na kov, rez, drevo a betón. Rovnako je túto farbu možné natierať na povrchy z ľahkých kovov, plastov a skla s použitím základu Galvinol. Farba Alkyton vytvára po zaschnutí pružný povrch, ktorý minimálne praská a udržuje si stále vysoký stupeň lesku. Odolnosť voči atmosférickým vplyvom je výborná.

Červená
Čierna
Medená
Šedá
Svetlá zelená
Tmavá zelená
Tmavo hnedá
Tmavo modrá
Zlatá
Vymazať
Katalógové číslo: 1103 Kategórie: , ,
Popis

Antikorózna farba priamo na hrdzu Alkyton kladivkový je antikorózna farba s obsahom antikoróznych pigmentov, ktorá sa dá natierať priamo na zhrdzavený povrch. Farbu Alkyton je možné natierať na kov, rez, drevo a betón. Rovnako je túto farbu možné natierať na povrchy z ľahkých kovov, plastov a skla s použitím základu Galvinol. Farba Alkyton vytvára po zaschnutí pružný povrch, ktorý minimálne praská a udržuje si stále vysoký stupeň lesku. Odolnosť voči atmosférickým vplyvom je výborná.

Náter vykazuje vynikajúcu pružnosť, odolnosť voči úderu a dobrú charakteristiku zasychania i pri nižších teplotách /od + 5°C /. ALKYTON kryje v 1 vrstve v celom spektre dodávaných odtieňov. Účinné antikorózne pigmenty vytvárajú dlhodobú antikoróznu ochranu. Výrobok má veľmi dobrú priľnavosť aj na skorodovaný povrch po ručnom očistení. Použité rozpúšťadlá dodávajú výrobku vynikajúcu zlievateľnosť – pri aplikácii štetcom možno dosiahnuť vzhľad podobnej kvality ako pri striekaní. Modifikácia alkydových živíc uretánmi dodáva výrobku dlhodobú farebnú stálosť a podstatne predlžuje lesk.

Výdatnosť :   10,5 m2 /l pri 50µm suchého filmu

Ďalšie informácie
Hmotnosť 0.828 kg
Rozmery 10 × 10 × 12 cm
Odtieň

Červená, Čierna, Medená, Šedá, Svetlá zelená, Tmavá zelená, Tmavo hnedá, Tmavo modrá, Zlatá

Vzhľad

kladivkový

Riedenie

Rozpúšťadlové

Výrobca

Rust-Oleum

Velkosť

1 l, 250 ml, 750 ml

Dokumenty

Technický list