Vybrali sme pre vás zopár noviniek od firmy HELIOS.

 

Nová SPEKTRA Impregnation Acryl Special – slúži na impregnáciu povrchov bez riedenia alebo kvapkania

Prvým krokom k dosiahnutiu krásnych a dobre chránených stien je dobrá príprava povrchu. Pred bielením musí byť povrch očistený od všetkých voľných častíc, prachu a škvŕn. Trhliny a nerovnosti je potrebné vyrovnať vyrovnávacou hmotou.

SPEKTRA Impregnation Acryl Special zabezpečí lepšiu priľnavosť a rovnomerný konečný náter. SPEKTRA Impregnation Acryl Special umožňuje optimálne nanášanie bez predchádzajúceho riedenia a bez kvapkania.

SPEKTRA Impregnation Acryl Special sa používa na impregnáciu vápenných a vápenno cementových povrchov, popraskaných starých náterov, sadrokartónových dosiek a iných poréznych povrchov. Výrobok sa nanáša štetcom, valčekom alebo striekaním. Nekvapká a preniká hlboko do povrchu.

 

SPEKTRA Level Medium  – Jemná vyhladzovacia hmota so strednou zrnitosťou

SPEKTRA LEVEL MEDIUM je hotová stredne jemná disperzná vyrovnávacia hmota, vhodná na vyrovnávanie vnútorných stien a stropov. Má vynikajúcu priľnavosť na všetky typy minerálnych povrchov, je elastická a veľmi ľahko sa nanáša a rozotiera. Vďaka svojim dobrým tixotropným vlastnostiam nezosychá a dokonale vypĺňa väčšie otvory a póry. Môže byť nanášaná až do hrúbky 4 mm.

  • Vyhladzovacia hmota pripravená na priame použitie.

  • Vhodná na manuálne i strojové nanášanie.

  • Jednoduché narábanie a brúsenie.

  • Vysoký stupeň paropriepustnosti.

 

SPEKTRA Super – snehovo-biela farba na vnútorné steny

Super biela farba SPEKTRA SuperSuper biela farba SPEKTRA Super

Je to extrémne biela a paropriepustná disperzná farba, ktorá sa vyznačuje výbornou krycou schopnosťou a jednoduchým nanášaním. Výrobok je vhodný na všetky typy minerálnych omietok, cementu, vláknocementových dosiek, betónu, omietkovolepenkových dosiek, tapiet vyrobených zo skleného vlákna, tapiet s reliéfom a starých náterov.

Pre ochranu a dekoráciu stien a stropov.
Tento výrobok je vhodný na natieranie všetkých typov minerálnych omietok, vlákno-cementových dosiek, betónu,
omietkovo-lepenkových panelov, tapiet vyrobených zo sklených vlákien, reliéfnych papierových tapiet a starých
náterov.