Back

Syntetická základná farba na drevo COLOR

6,4434,62 s DPH

Syntetická základná farba na drevo COLOR je základná farba na ochranu dreva v interiéroch a exteriéroch. Určený je na väčšie i menšie plochy; na dosiahnutie čo možno najlepšieho výsledku naneste pred jeho aplikáciou najskôr COLOR EMAIL.

  • Aplikácia štetec, valček
  • Sušenie 24 hodín
  • Počet vrstiev 1–2x (odporúčané)

Spotreba na jednu vrstvu: 0,65 l = 6 – 8 m²
3,50 l = 32 – 42 m²

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

COLOR je značka s dlhoročnou 185 ročnou tradíciou, ktorá ponúka kvalitné výrobky pre spoľahlivú ochranu drevam kovových povrchov. Už po viac ako šesť generácií sa kvalita, jednoduchosť použitia a spoľahlivosť výrobkov (emaily, laky a iné nátery) vyvíjajú od samého začiatku a vždy využívajú vlastné know-how. Vysoká lojalita zákazníkov je tou, ktorá do dnešného dňa zabezpečuje hodnotu. COLOR je synonymom pre kvalitné ľahko použiteľné produkty, ktoré sú prístupné všetkým.

Syntetická základná farba na drevo COLOR je základná farba na ochranu dreva v interiéroch a exteriéroch. Určený je na väčšie i menšie plochy; na dosiahnutie čo možno najlepšieho výsledku naneste pred jeho aplikáciou najskôr COLOR EMAIL. Umožňuje dosahovanie čo najlepšieho možného účinku pri ošetrovaní ktoréhokoľvek dreveného povrchu. Zabezpečuje dobrú kryciu schopnosť a tým výborný podklad pre uľahčenie neskoršieho ošetrenia pomocou COLOR EMAILU.

Syntetický základ farba na drevo COLOR naneste pred aplikáciou COLOR EMAILU. Povrch musí byť pred nanášaním COLOR ZÁKLADU NA DREVO očistený, obrúsený a suchý. Chyby na dreve môžete opraviť Color tmelom na drevo. Nanášajte štetcom alebo valčekom v jednej alebo v dvoch vrstvách. Základ je dostatočne suchý na brúsenie a nanášanie nasledujúcej vrstvy po 24 hodinách.

Aplikácia: štetec, valček

Sušenie: 24 hodín

Počet vrstiev: 1–2x (odporúčané)

Spotreba na jednu vrstvu:

0,65 l = 6 – 8 m²
3,50 l = 32 – 42 m²

 

Ďalšie informácie
Hmotnosť -
Rozmery -
Odtieň

Biela

Vzhľad

Mat

Použitie

Exteriér

Riedenie

Rozpúšťadlové

Výrobca

Helios

Velkosť

0,65 l, 3,5 l

Dokumenty