Eternal odmasťovač

5,28 s DPH

Balenie : 0,5 kg

Koncentrát na prípravu účinného nepenivého odmasťovacieho prostriedku určený na čistenie stredne znečistených povrchov a odstraňovanie ropných i iných mastnôt

5 na sklade (môže byť spätne objednané)

Katalógové číslo: 305 Kategórie: ,
Popis

Vlastnosti :

Je vhodný na ručné odmasťovanie aj pre namáčacie vane a strojné zariadenia. Ďalej je určený na čistenie a odmasťovanie kovových povrchov, podláh, starých náterov a iných povrchov pred nátermi vodou riediteľnými aj rozpúšťadlovými náterovými hmotami. Je vhodný aj na umývanie motorov, umývanie v opravovniach, galvanovniach, lakovniach, priemyselné čistenie skla a pod. neobsahuje hydroxidy.

Spracovanie :
ETERNAL odmašťovač sa pred použitím riedi vodou (najlepšie mäkkou až stredne tvrdou 0,7-2,5 mmol / l) na 5% -15% roztok (tj. 1:20 až 3:20). Pre konkrétne prípady je možné ETERNAL odmašťovač po vyskúšaní riediť aj v inom pomere. Odmasťovanie je možné vykonávať ručne, nízkotlakovým aj vysokotlakovým postrekom, namáčaním, ETERNAL odmašťovač je možné použiť v ultrazvukových aj iných profesionálnych zariadeniach. Odmasťovanie je možné vykonávať pri teplote zvýšenej na 40-60 ° C. Po každej operácii odporúčame oplach vodou.

 

Ďalšie informácie
Hmotnosť 0.7 kg
Rozmery 7 × 5 × 22 cm
Riedenie

Vodouriediteľné

Výrobca

Eternal

Velkosť

0,5 kg

Dokumenty