H2O-Floor s technológiou obrany proti vlhkosti je najlepšou variantou, pokiaľ ide o každodenné nehody. Už sa nemusíte starať o svoju podlahu, napríklad ak vylejete nápoj alebo spôsobíte menšie rozliatie vody.


Spája najlepšie vlastnosti biologicky vhodných podláh a konvenčných vodotesných podlahových krytín. V spoločnosti O.R.C.A. sú organické materiály odolné voči tekutinám vďaka špeciálnej technológií.

Inovatívna O.R.C.A. Doska umožňuje inštaláciu H2O-Floor aj v kúpeľniach, kde sa doteraz mohol používať iba vinyl alebo dlaždice. Okrem toho podlaha má vynikajúcu tepelnú stabilitu a netmavnúce vlastnosti, vďaka ktorým H2O Floor vyzerá dobre aj v zimných záhradách a miestnostiach s oknami od podlahy po strop.

 

Drevené vlákna sa niekoľkokrát mechanicky spracujú v špeciálnom výrobnom procese. Špeciálne vyvinuté organicko-chemické spojivo obklopuje aj tie najjemnejšie vlákna a izoluje ich od vlhkosti.

Na prvý pohľad sa presvedčte sami, čoho všetkého je H2O-Floor schopná, aký je odolná a koľko má rôznych použití.

Radi by sme vám predstavili rodinu Nemotorných. V nemotornej domácnosti sú malé životné nešťastia každodennými udalosťami a niekedy sa dokonca môžu stať veľkými katastrofami. Podlahoa H2O-Floor s O.R.C.A. technológiou si hravo poradí zo všetkými nástrahami.

Podlahu s bezkonkurečými vlastnostami a bezkonkurenčnou cenou – 18,90 €/m2 nájdete u nás na predajni v Novákoch a Prievidzi! Tak neváhajte, navštívte nás, vyberte z viac ako 20 rôznych dekorov a vytvorte pre Váš domov podlahu ktorá si hravo poradí so všetkými nástrahami!