Renovujte s nami! Výrobky DECORESINO od spoločnosti Résinence sa špecializujú na dekoráciu, renováciu a ochranu stien, podláh, stropov, nábytku atď. Vyberte si z našej ponuky vysoko kvalitných výrobkov a obnovte si svoj domov podľa svojho vkusu.

_

COVERLIGHT – Svietiaca farba

Pre dekoráciu vnútorných i vonkajších priestorov. Vyžaruje modré svetlo. Revolučná technológia umožňuje farbe absorbovať svetlo (umelé i prírodné) a potom ho v tme vyžaruje späť. COVERLIGHT vás v tme upúta svojím modrým svetlom.

POUŽITIE:

COVERLIGHT sa aplikuje v interiéri aj exteriéri na: drevo, betón, kameň, kov, obklady, dlaždice, porcelán, kamenina a pod. Nepoužívajte na plasty a exotické dreviny.

INTERIÉR: Steny, dvere, nábytok, dekorácie, schody, okraje vypínačov a pod.

EXTERIÉR: Záhradné cesty, terasy, ploty a záhradné brány, záhradný nábytok, dvere a pod.

_

COVERUP

Oživte Váš interiér pomocou vodou riediteľného emailu COVERUP. Je vhodný pre veľa povrchov – podlahy, steny, pracovné dosky, sanitárne zariadenia, nábytok, radiátory, dlažbu, kameninu, keramiku, drevotriesku, smalt a kov.

POUŽITIE:

Steny, podlahy, pracovné dosky, sanitárna keramika (umývadlá, sprchy, vane), nábytok
Dlaždice, parkety, melamín, smalt, nerezová oceľ.

_

BETACOATING

Betónová stierka BETONCOATING je dekoratívny náter pre moderný interiér aj exteriér. Je určený pre rôzne povrchy – steny, podlahy, pracovné dosky, nábytok, fasády, terasy alebo záhradný nábytok. Používa sa priamo bez podkladového náteru a má vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu a teplotám.

POUŽITIE:

BETONCOATING sa môže použiť na rôzne podklady (steny, podlahy, pracovné dosky a nábytok). Povrch musí byť pred aplikáciou čisté a suché.

Obklady, dlažba, drevo, drevotrieskové dosky, lamino, betón alebo pórobetón, sadra, sadrokartón, kameň, omietky,sklovláknitétapety. Fasády, terasy, záhradný nábytok